Росіяни витратили крилату ракету на ураження муляжа радіолокаційної системи (Відео)

Росіяни крилатою ракетою атакували муляж радіолокаційної системи П-18. Фальшиву ціль встановили українські військові неподалік від лінії фронту.

Окупанти сприйняли макет за справжню ціль. Тому відео ураження, ймовірно, з гордістю опублікували у мережі.

Слід відзначити, що вартість однієї російської крилатої ракети становить від  $1 млн. Натомість, на один муляж українці витрачають орієнтовно $1 тис.

Загалом, протягом війни в Україні збройні сили рф витратили сотні ракет та безпілотників на знищення муляжів військової техніки. ЗСУ розсталяють вздовж фронту скопійовану техніку – гаубиці Д-20 та М777, засоби ППО та радари. Особливо популярними стають муляжі техніки, яка тільки надійшла на озброєння ЗСУ.

Українці активно використовують муляжі, щоб виманювати у окупантів дрони, ракети та снаряди. Уражаючи ними несправжні цілі, вони витрачають велику кількість боєприпасів даремно.

Нагадаємо, нещодавно окупанти витратили ударний безпілотник “Ланцет” вартістю $35 тис., щоб уразити муляж зенітно-ракетного комплексу “Бук-М1”. Його зробили українські військові з дерева і спеціально виставили на видному місці.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.