Росіяни використовують в Україні снаряди з Північної Кореї (Фото)

Російські військові використовують в Україні реактивні снаряди для РСЗВ “Град” вироблені в Північній Кореї.

Про це свідчать фото самих росіян, які окупанти виклали у соцмережу. OSINT-аналітики з Ukraine Weapon Tracker вказують, що на фото 122-мм ракети Р-122 для БМ-21 “Град”.

Окупанти всіляко намагались затерти маркування, що ідентифікує тип ракети, проте безліч супутніх ознак вказують на північнокорейські снаряди. Для порівняння дослідники також представили фотографії цих ракет на озброєнні інших армій.

Подекуди на російських ракетах навіть лишились написи, хоча на більшості нарядів все маркування було затерте. Ось так виглядають ці снаряди із повним маркуванням.

Цікаво, що минулого місяця міністр оборони рф Сєргєй Шойгу відвідав Північну Корею. Формально причиною візиту стало святкування корейського “Дня перемоги”, але аналітики вважають, що Москва хотіла  домовитися про постачання боєприпасів для російської армії.

Північна Корея має досить широку номенклатуру техніки і боєприпасів, що підходять російській армії. Зокрема корейці мають у своєму розпорядженні танки Т-62 , стволи калібру 115 мм і 125 мм, велику лінійку ствольної артилерії калібрів 152-мм і 122-мм, РСЗВ 122 мм, міномети калібрів 120-мм, 82-мм тощо. 

До слова, росія тягне в Україну радянські РСЗВ “Град”, які оснащені “мангалами” – захисними решітками від дронів і скидів гранат. Те наскільки вони уніфіковані, може свідчити про вироблення цих решіток за серійною схемою на заводі. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.