Росіяни побудували три лінії оборони, але це їм може не допомогти – британська розвідка

Російські окупаційні війська побудували численні оборонні споруди у окупованій частині Запорізької області. Про це повідомляє британське розвідувальне відомство у офіційному Twitter.

За даними британської розвідки, фортифікаційна лінія росіян на Запоріжжі розтягнулася на 120 кілометрів. Місцями вона складається з трьох рубежів окопів, розташованих один від одного на 10 кілометрів. Перша лінія – бойові позиції, або так званий «нуль», дві інші смуги – фортифікаційні споруди більш складної оборони, яка складається з вогневих точок (дзотів) та укріплених бетоном бліндажів.

Окупанти, очевидно, витратили чимало ресурсів на будівництво цієї лінії оборони, оскільки впевнені, що ЗСУ проводитимуть контрнаступ саме на Запоріжжі, у напрямку Мелітополя. Втім, британська розвідка доходить висновку, що ефективність цієї смуги оборони у росіян сильно залежить від кількості та навченості військ, які їх будуть утримувати. З цим у російської армії останнім часом великі проблеми. І не зрозуміло, чи зможе російське командування в достатній кількості знайти людей для утримання цієї довжелезної лінії фортифікацій.