Росіяни активізували виробництво крилатих ракет – The Economist 

Про це повідомляє видання The Economist, яке поспілкувалося з полковником Миколою Данилюком, представником дослідницького Центру, що знаходиться під Києвом. Повний переклад матеріалу читайте тут.

На його думку, окупанти зараз зосередилися на виробництві своєї найефективнішої крилатої ракети повітряного базування – Х-101. Про це свідчать високі темпи використання даного озброєння. Х-101 здатна низько летіти, щоб уникнути виявлення і може десятки разів змінювати напрямок.

Військовослужбовці Центру також дійшли висновку, що окупанти модернізують свої ракети. Останні варіанти Х-101, на відміну від попередніх, вже мають три оптичних датчики.

Це змушує українських військових змінювати тактику боротьби з ворожими ракетами. Для прикладу, на початку війни вивчення оптичних головок самонаведення крилатих ракет морського базування “Калібр” дозволило Збройним Силами України створювати конусоподібні приманки, щоб обдурити їх.

“Не зважаючи на збільшення обсягів випуску ракет та їхню модернізацію, росія не здатна досягнути ракетними ударами стратегічної переваги”, – підсумували в Центрі.

Нагадаємо, вчора ввечері росіяни атакували Дніпро балістичними ракетами “Іскандер-М”. Вороги влучили у багатоповерховий житловий будинок і недіючу будівлю СБУ. Внаслідок удару дев’ятеро людей отримали поранення. Серед постраждалих – двоє дітей.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.