Росіянам не вдалося захопити підбиті українські Leopard та Bradley (Фото)

Українська бронетехніка, ушкоджена на Запорізькому напрямку, досі залишається на місці і перебуває під контролем українських військових. Йдеться про танк Leopard 2A6 та кілька БМП Bradley, які були уражені ворогом 8 червня під час спроби наступу українських сил на село Роботине, Токмацького району.

Фото на підтвердження того, що пошкоджена техніка не захоплена росіянами, опублікував один з бійців 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ.

На фото видно, що пошкоджена бронетехніка досі знаходиться у так званій «сірій зоні», яка перебуває під частковим контролем українських військових. Відтак, є можливість евакуації пошкодженого танку Leopard 2A6 та БМП Bradley задля їх подальшого відновлення.

Карта району бойових дій “Роботино – Мала Токмачка” (джерело: DeepState)

Нагадаємо, 8 червня підрозділи ЗСУ почали просування на Таврійському напрямку. Тоді, під час наступу кілька БМП Bradley та танк Leopard підірвалися на російських мінах та потрапили під обстріл ворожих гелікоптерів. Втім, західна бронетехніка, отримавши пошкодження дозволила зберегти життя наступаючих українських воїнів. У підсумку, ЗСУ вдалося звільнити від окупантів 8 населених пунктів на цьому напрямку. Та знищити чимало одиниць техніки та живої сили ворога.