Німеччина передала Україні дві системи ППО IRIS-T

Німеччина передала Україні частину військової допомоги зі списку, про який було оголошено 13 липня. Зокрема, надійшли дві пускові установки системи IRIS-T SLS.

Це система ППО ближньої дії. Вона запускає ракети, які уражають цілі на відстані до 12 км. Важлива особливість комплексу — вертикальний запуск. Для таких систем ППО не існує мертвих зон над самим комплексом.

Крім IRIS-T SLS, українським військовим доставили із Німеччини 4,5 тис. 155-мм димових снарядів DM125, 10 наземних радіолокаційних систем спостереження Ground Observer, 4 сідельні тягачі, 4 напівпричепи, 8 вантажівок.

У даному пакеті військової допомоги від Німеччини затвердили також техніку для найсучасніших зенітно-ракетних комплексів IRIS-T SLM, боєприпаси, шість установок Gepard та інше обладнання. Їх надходження ще очікується.

Нагадаємо, кілька днів тому Міністерство оборони США оголосило про допомогу для України в сфері безпеки та оборони. Основу нового пакета ставновлять боєприпаси для протиповітряної оборони, для артилерії і танків, протитанкова зброя і набої до стрілецької зброї. Загалом вартість наданого озброєння оцінюється у $200 млн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.