Guerre en Ukraine: quatre morts dans des frappes russes sur Kharkiv

Росія втратила понад 445 000 військових в ході військової операції на Донбасі

З початку повномасштабної військової операції Росія втратила понад 445 000 військових. Про це повідомив генеральний штаб Збройних сил України.

За даними Збройних сил України, з початку конфлікту на Донбасі, Росія втратила понад 445 000 військових, включаючи загиблих, поранених та військовополонених. Також було знищено більше 2 500 одиниць техніки та озброєння.

Загальна кількість втрат в російській армії неодноразово була підтверджена різними джерелами, включаючи заяви російських ветеранів та активістів, які були втягнуті у конфлікт на Донбасі.

Збройні сили України також наголошують, що ці втрати є лише офіційно зареєстрованими та підтвердженими, і загальна кількість може бути значно більшою.

Російське вторгнення на Донбасі, яке почалося в 2014 році, спричинило масштабну війну, яка триває до сьогодні. У цьому конфлікті загинули тисячі людей, зруйновані сотні населених пунктів та переселено мільйони українців.

Україна продовжує боротися з російською агресією та забезпечувати безпеку своїм громадянам та території. Міжнародна спільнота також визнає Росію як агресора та закликає її відступити від українських земель.