Росія втратила 10 тис. військових в Україні за тиждень – естонська розвідка

Втрати російських військ в Україні за тиждень становлять близько 10 тис. пораненими або вбитими. Про це повідомив Розвідувальний центр Сил оборони Естонії.

Окупанти розпочали проводити перегрупування збройних сил. Це може означати ще більш інтенсивні наступальні дії в Україні у найближчі тижні, розповів на брифінгу керівник відомства Антс Ківісельг, пише видання ERR.

Попри відсутність значних змін на лінії фронту інтенсивність бойових дій росії проти України за тиждень зросла на чверть. Головним напрямком російського наступу лишається Авдіївка.

Там окупанти перейшли від прямих піхотних атак до дальнього вогневого ураження. Це суттєво ускладнило перегрупування українських підрозділів, створення та укріплення оборонних позицій, вважає Ківісельг.

Росія також чинить тиск на Бахмутській та Мар’їнській лініях. На північній стороні Бахмута та на південній стороні Мар’їнки рф досягла незначного прогресу, відзначили естонці.

Водночас, вони наголошують, що Україні вдається тримати оборону та утримувати плацдарм на лівому березі Дніпра. Через це росія змушена розгорнути додаткові війська на цьому напрямку. Брак узгодженості та згуртованості російських сил призвів до низки втрат на нових ділянках бойових дій.

Нагадаємо, біля міста Авдіївка на Донеччині росіяни зосередили понад 40 тис. військових. Окупанти щодня втрачають багато піхоти. Тому створюють значні резерви для швидкої заміни. Серед новоприбулих переважно бійці підрозділів “Шторм-Z” та мобілізовані. Командування інколи залишає їх навіть без провізії, але ті все одно йдуть у бій. Про це розповів речник Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.