Росія вперше ввела в Україну підрозділи 25-ї армії – британська розвідка

Підрозділи нової 25-ї загальновійськової армії росії вперше перекинули в Україну. Ймовірно, нове формування орієнтоване на Луганську область. Про це у сьогоднішньому зведенні повідомила британська розвідка.

В серпні в оголошеннях про набір в 25-у армію стверджувалося, що вона буде розгорнута в Україні у грудні. Росія продовжує боротися з надмірно розтягнутими силами на фронті, а Україна продовжує свій контрнаступ на трьох різних напрямках. Через це, на думку розвідувального відомства, підрозділи були задіяні на війну раніше.

Також існує ймовірність, що росія спробує використати частини 25-ї армії для відновлення, щоб надати командирам більшу оперативну гнучкість.

25-та загальновійськова армія збройних сил росії почала нещодавно формуватися з жителів Далекого Сходу рф і налічує близько 30 тис. вояків у мотострілецьких дивізіях, а також невизначену кількість танкістів та артилеристів.

Раніше британська розвідка повідомляла, що росія, ймовірно, розгорне будь-яке нове формування як резервні сили в Україні. Водночас у довгостроковій перспективі росія прагне посилити свої сили перед НАТО.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.