Росія почала розбудовувати гарнізон поблизу фінського кордону (Фото)

Росія почала розбудовувати територію гарнізону Алакуртті, що за 50 км від кордону з Фінляндією. Там звели великі ангари для обслуговування та зберігання техніки.

Зміни видно на супутникових знімках, які дослідило фінське видання Yle.

Ці будівлі – перша відчутна ознака того, що росія почала інвестувати у військові бази поблизу Фінляндії. До цього протягом багатьох років рф не інвестувала у прикордонні гарнізони. Кремль лише неодноразово погрожував Фінляндії і застерігав не вступати в НАТО.

У грудні минулого року міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Росія планує посилити свої збройні сили поблизу фінського кордону.

Міністр оборони Фінляндії Антті Хяккянен заявив, що зафіксовані зміни у російському гарнізоні Алакуртті не становлять загрози для країни.

Також роботи ведуться на військовому складі в Петрозаводську в Карелії, що межує з Фінляндією. При цьому, звідти все більше техніки вивозиться на фронт в Україну.

Нагадаємо, у квітні Фінляндія стала членом НАТО. Про це офіційне рішення Північно-Атлантичного альянсу повідомив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у своєму Twitter-екаунті.

“Відтепер у НАТО 31 країна. Вітаємо Фінляндію з вступом до Альянсу”, – написав Моравецький. Він додав, що офіційне повідомлення керівництва НАТО з цього приводу буде оголошено трохи пізніше.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.