РФ хоче відшкодувати втрати на фронті за рахунок іноземців – британська розвідка

Росія вербує громадян Вірменії та Казахстану на війну в Україну. У цих країнах з’явилася реклама, яка пропонує охочим повоювати на боці рф одноразову виплату 495 тис. рублів – $5140, і щомісячну зарплату 190 тис. рублів – $1973. Про це повідомляє британська розвідка.

Особливо активно лунають заклики до етнічних росіян у північній Кустанайській області Казахстану.

З травня російська влада наполегливо переконує мігрантів із Центральної Азії у вигодах служби у армії рф, обіцяючи прискорене отримання громадянства та зарплату до $4160.

Часто залучають іноземців до війської служби силою. У тимчасово окупованому Маріуполі у будівельників з Узбекистану відібрали паспорти і змусили приєднатися до російської армії. Загалом у росії знаходиться щонайменше 6 млн мігрантів із Середньої Азії. Їх Кремль, ймовірно, вважає потенційними новобранцями.

Британська розвідка вважає, що російській владі хочеться уникнути подальших непопулярних заходів внутрішньої мобілізації напередодні президентських виборів наступного року. Експлуатація іноземних громадян дозволяє Кремлю поповнювати військові підрозділи, які несуть втрати на фронті.

Росія щотижня засуджує близько 100 військових за відмову воювати. Це свідчить про поганий моральний стан російської армії та небажання воювати. Про це сьогодні повідомила британська розвідка у Твітері.

Зокрема, 25 серпня двох росіян військовий суд відправив на два роки до колонії за відмову підкорятися наказу повернутися на фронт в Україну. Відмова воювати, ймовірно, відображає відсутність підготовки, мотивації та сильні стресові ситуації, з якими стикаються російські сили вздовж усієї української лінії фронту.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.