Після атаки по російському аеродрому, звідти евакуювали всі бомбардувальники Ту-22М3

Після атаки безпілотника по аеродрому Сольци у Новгородській області рф, звідти вивели всі стратегічні бомбардувальники Ту-22М3.

У Сольцах базувався 40-й зведений авіаційний полк і розміщувалося не менше 6 стратегічних бомбардувальників. Станом на 21 серпня їх евакуювали з летовища. Про це свідчать супутникові знімки, які опублікував військовий аналітик Джозеф Демпсі.

Також на них видно чорний слід від пожежі на одній із стоянок. Це, ймовірно, місце ураженого Ту-22М3.

Водночас, знищення літака підтвердив представник Головного управління розвідки України Андрій Юсов. На його думку, атака на аеродром сталася в момент підготовки машин до бойового вильоту. Поряд зі спаленим Ту-22М3 стояв трапу для екіпажу. Яскравий вибух означав, що борт був заправлений.

Нагадаємо, через в результаті атаки БПЛА на військовий аеродром у Сольцах було знищено російський стратегічний бомбардувальник Ту-22. Саме ці літаки використовують для обстрілу України ракетами Х-22. На початку повномасштабного вторгнення Ту-22 також проводили інтенсивне бомбардування Маріуполя некерованими бомбами.

Ударний безпілотник, яким знищили бомбардувальник Ту-22 на авіабазі у Сольцах Новгородської області, запускався з території рф. Таку інформацію оприлюднила британська розвідка.

Аеродром у Сольцах розташований за 650 км від українського кордону. Малоймовірно, що БПЛА міг пролетіти таку відстань. Тому атака з території рф виглядає більш вірогідною.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.