Аеродром у Сольцах могли атакувати з території Росії – британська розвідка

Ударний безпілотник, яким знищили бомбардувальник Ту-22 на авіабазі у Сольцах Новгородської області, запускався з території рф. Таку інформацію оприлюднила британська розвідка.

Аеродром у Сольцах розташований за 650 км від українського кордону. Малоймовірно, що БПЛА міг пролетіти таку відстань. Тому атака з території рф виглядає більш вірогідною.

Це третя успішна атака на російські аеродроми, що змушує все більше сумніватися у здатності ППО окупантів захистити стратегічні об’єкти в глибині країни.

Нагадаємо, через атаку БПЛА на військовий аеродром у Сольцах було знищено російський стратегічний бомбардувальник Ту-22. Саме ці літаки використовують для обстрілу України ракетами Х-22. На початку повномасштабного вторгнення Ту-22 також проводили інтенсивне бомбардування Маріуполя некерованими бомбами.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що повітряно-космічні сили окупантів перебувають під постійним тиском керівництва армії та влади через поганий захист від безпілотників та ракет, які все частіше уражають територію росії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.