Російський урядовець раптово помер після критики війни в Україні

У Росії раптово помер заступник міністра освіти та науки Петро Кучеренко, який критикував війну в Україні у приватних розмовах. Чиновнику стало зле на борту літака, на якому він разом із іншими представниками російської делегації позавчора повертався із робочого відрядження на Кубу. Борт здійснив екстрену посадку у російських Мінеральних Водах, де місцеві лікарі спробували надати йому допомогу, але врятувати Кучеренка не вдалося, повідомило Міністерство освіти та науки рф.

Згідно з попередньою версією, причиною смерті Кучеренка стали проблеми із серцем. Російський журналіст Роман Супер пише, що у лютому минулого року він зустрівся з Кучеренком у його робочому кабінеті в міністерстві. Тоді чиновник сказав журналісту: «Рятуй себе та сім’ю. Їдь якомога швидше. Ти уявити собі не можеш ступінь скаженості нашої з тобою держави. За рік ти росію взагалі не впізнаєш. Виїдеш і правильно зробиш», — згадує журналіст, який після тієї розмови з урядовцем, залишив країну.

За словами журналіста, Кучеренко тоді також зізнався, що йому «вже неможливо» «зіскочити». «У нас закордонні паспорти забирають. Та й немає такого місця на глобусі, де будуть раді російському заступнику міністра після цього фашистського вторгнення», — додав Кучеренко.

Також, за словами журналіста, урядовець зізнався, що «жменями» п’є антидепресанти та транквілізатори, але це йому не допомагає. «Майже не сплю. Почуваюся жахливо. Ми всі взяті у заручники. Ніхто нічого не може пікнути. Тебе відразу ж розчавлять як комаху», — сказав чиновник.