На Запоріжжі ЗСУ ліквідували начштабу 35-ї армії РФ Горячева

У ході наступу Збройні сили України ліквідували начальника штабу 35 загальновійськової армії зс рф генерал-майора Сергія Горячева.

Згідно з даними російських ЗМІ, він потрапив під ракетний удар у Запорізькій області.

Пропагандисти бідкаються, що вчора важкі бої йшли майже по всій лінії фронту, зокрема на Времівському виступі на стику Донецької та Запорізької областей.

Горячев має великий послужний список — у різний час очолював окупаційний контингент у Придністровʼї, командував 27 бригадою, 201 військовою базою у Таджикистані та навчальним центром у Хабаровську.

Крім того, він брав участь у боях першої чеченської війни і у 2000 році йому присвоїли звання Героя російської федерації з врученням медалі “Золота Зірка”.

А у 2017 році Горячов потрапив в базу “Миротворець” як російський військовий злочинець. На сайті вказується, що в період з 2014 по 2017 рік той проходив службу у складі російських окупаційних військ на Донбасі.

На час повномасштабного вторгнення в Україну окупант був командиром 5 танкової бригади, згодом отримав звання генерал-майора і був призначений начштабу 35 армії Східного військового округу Сухопутних військ ЗС рф (в/ч 62825).