Російський генерал підставив під удар ЗСУ сотні своїх солдатів (Фото)

Російські пропагандисти та так звані «воєнкори» повідомили про масову загибель окупантів під Кремінною у Луганські області.

Росіяни повідомляють, що випадок стався у одній з дивізій, яка збиралася піти в наступ на українські позиції. У той момент коли техніка та жива сила окупантів шикувалися у колони, ЗСУ завдали по ним масованого ракетного та артилерійського удару. Загальна кількість вбитих наразі не повідомляється, але йдеться про численні втрати, які перевищують кількість знищених росіян на Запорізькому напрямку в останні дні.

Все начебто трапилося через те, що російські військові дві години стояли натовпом на одному місці і чекали, коли командир дивізії виголосить перед ними «мотивуючу промову». Втім, замість виступу генерала, колони окупантів дочекалися ударів українських РСЗВ HIMARS та артилерії.

Деякі російські ЗМІ вже повідомили ім’я генерала, який віддав наказ «шикуватися» під Кремінною. Це – генерал-майор Сухраб Ахмедов. А знищені російські військові та техніка належали до 20-ї гвардійської загальновійськової армії. Це найбільше з’єднання збройних сил рф.

генерал-майор Сухраб Ахмедов

Генерал Ахмедов не вперше звинувачується самими ж росіянами у зраді. Раніше, він разом зі своїм колегою – генералом Рустамом Мурадовим командував на Донбасі окупаційним угрупованням військ “Схід” та 155 бригадою морської піхоти тихоокеанського флоту зс рф.

Ця бригада взимку писала відкритий лист губернатору Приморського краю, у якому повідомлялося що «генерал Мурадов та його корефан-земляк Ахмедов» у спробі отримати звання героя росії могли втратити у Донецькій області під Павлівкою до 400 осіб.

Мурадов також прославився тим, що відправив своїх бійців на міни під Вугледаром, що призвело до втрат десятків одиниць техніки та сотень солдатів загиблими. Мурадов таки отримав героя росії, але цього року його було знято з посади.