Російський депутат, який засудив війну в Україні, був змушений виїхати до Грузії

Депутат із російського міста Перм Сергій Медведєв втік до Грузії через анонімні погрози після його дописів у соцмережах. У них він критикував президента Путіна та вторгнення росії в Україну.

Про це написало видання Politico.

У дописі, який опублікував Медведєв у російській соцмережі Вконтакте 31 грудня, він зазначив: “Росія, прокинься! Вони вбивають вас! Жахливо усвідомлювати, що монстр, який стоїть за цим, знову балотується на вибори. Я хочу, щоб війна закінчилася! Я хочу бачити росію вільною від путінських кайданів”.

Після цього депутата виключення з комуністичної партії Лідерка осередку в Пермському краю Ксенія Айтакова заявила, що “нехай компетентні органи продовжують свою роботу”. Її партія також опублікувала розлогу заяву , в якій підтвердила свою підтримку війни в Україні.

У вигнання Медведєв сказав у коментарі Politico: “Я просто не міг більше цього терпіти. Ігнорувати те, що відбувається, неможливо. Люди посміхаються, політики висловлюють добрі побажання. Але який сенс? Країна в занепаді, але скрізь свята”.

Також він додав: “Весь світ дивиться на нас так, ніби ми божевільні. Ми стаємо нацією-ізгоєм. Кожна здорова людина це розуміє”.

Медведєв сказав, що він вірить, що багато людей у ​​росії відчувають те саме, але їх замовкнув страх.

“Це як у нацистській Німеччині. Як там можна було виступати проти Гітлера”, – вважає колишній депутат.

Нагадаємо, нещодавно верховний суд республіки Адигея, що на Північному Кавказі у рф, засудив до чотирьох років колонії 18-річного Кевіна Ліка, жителя міста Майкоп. ФСБ звинуватила його у державній зраді.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.