Російських в’язнів заганяють на війну холодом – BILD

У російських колоніях відключають опалення, так російських в’язнів заганяють на війну холодом. Про це повідомляє німецьке видання BILD.

Температура впала до -35°C, в росії відбувається комунальний колапс. Водночас Кремль перетворює російські колонії на крижані камери, штовхаючи ув’язнених на фронт.

В російських колоніях почали вимикати опалення, сподіваючись, що цим вони змусять ув’язнених погодитися на відправлення в Україну.

“З цієї причини вони просто відключили їм опалення за мінусової температури. Тим самим умови у в’язницях повинні стати нестерпними, щоб чоловіки, які там перебувають, їхали в Україну”, – сказала журналістам голова одного з російських фондів Ольга Романова.

Вона додала, що більшість населення не відчуває співчуття до ув’язнених, тому їхнє становище нікого не хвилює. Цим і користується влада рф, що готова піти на все у боротьбі з нестачею живої сили на фронті.

Камера у російській в’язниці

Тож не дивно, що російських в’язнів заганяють на війну холодом. Ця тактика не нова. Ще за часів Сталіна радянські табори використовувалися як джерело дешевої робочої сили для будівництва Сибірської залізниці та інших масштабних проєктів.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що військовослужбовців російських підрозділів “Шторм-Z” повертають до бойових дій із незагоєними ранами та навіть після ампутацій кінцівок.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.