Російські підрозділи втрачають можливості контратак на Оріхівському напрямку – ISW

Можливості підрозділів окупаційних військ, які постійно перебувають на Оріхівському напрямку, значно погіршилися. Вони не можуть контратакувати як раніше і протистояти наступу Сил оборони. Про це повідомляють фахівці Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики звернули увагу на те, що міністр оборони Росії Сергій Шойгу приписує успішні оборонні операції навколо Роботиного і Вербового дещо новим підрозділам. Днями, серед інших, він відзначив 70-й гвардійський мотострілецький полк.

“Вибір Шойгу підрозділів може свідчити про те, що він прагне виділити російських командувачів, які продовжують виконувати накази російського військового керівництва щодо невпинних контратак”, – йдеться в повідомленні.

ISW зафіксував, що підрозділи 70-го гвардійського мотострілецького полку та інші формування 58-го армійського корпусу продовжували проводили нещодавні контратаки в районі Новопрокопівки. При цьому підрозділи мали виснажений і деградований стан.

Аналітики ISW вважають, що залучення 70-го гвардійського мотострілецького полку до цих контратак свідчить про виснаження. Бойові можливості 7-ї десантної дивізії, яка намагається контролювати цю ділянку фронту, значно погіршилися. Ймовірно,  підрозділи з цього формування більше не можуть проводити численні контратаки в районах українського прориву на Оріхівському напрямку.

Нагадаємо, з наприкінці минулого місяця, окупанти проводять локальні контратаки для стримування наступу Сил оборони України. Більшість цих контратак залишаються безуспішними.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.