Армія РФ проводить атаки для стримування наступу ЗСУ, але вони безперспективні – британська розвідка.

Для стримування наступу Сил оборони України російські окупанти проводять локальні контратаки, але вони провальні. Про це у новому звіті повідомляє Розвідувальне товариство Міністерства оборони Великої Британії.

Аналітики з британської розвідки зауважили, що російські загарбники витрачають багато зусиль, аби стримати ЗСУ на Оріхівському і на Бахмутському напрямках. Щоправда, на обох напрямках українські сили змогли відбити ці атаки. Українці втримали території, які звільнили нещодавно.

Британці також звертають увагу на незадоволення у російських військових пабліках, що свідчить про розчарування військовослужбовців, які брали участь в контратаках. Вони скаржаться на непродуманість дій, відсутність підтримки артилерії та, як наслідок, великі втрати.

Останні 9 місяців показали, що війська РФ в Україн здатні реалізувати масштабні оборонні операції, але не здатні проводити наступальні дії.

“Вони продовжують демонструвати лише мінімальну здатність до наступу. Командири намагаються організувати складні спільні дії, сконцентрувати достатню кількість артилерійських боєприпасів і підтримувати високий моральний і наступальний дух”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час ракетного удару Сил оборони у штабі Чорноморського флоту рф у місті Севастополь загинуло 34 офіцера. Серед них командувач чф рф. Ще 105 окупантів було поранено. Будівля штабу не підлягає відновленню.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.