Російські підрозділи “Шторм Z” перетворилися на штрафні батальйони – британська розвідка

Російські підрозділи “Шторм Z” фактично перетворилися на штрафні батальйони. Вони укомплектовані засудженими та регулярними військами на дисциплінарних стягненнях. Про це повідомила британська розвідка.

Ці групи створили у минулому році із в’язнів, які отримали шанс дострокового звільнення, після участі у війні в Україні. Спочатку на них покладали надії, як на відносно елітні підрозділи, які могли б перехопити тактичну ініціативу.

Проте нинішня інформація свідчить про те, що підрозділи мають найнижчий пріоритет для матеріально-технічної та медичної підтримки. При цьому їх постійно використовують на передовій.

Дії “Шторм Z” вказують на труднощі, які відчуває Росія у створенні бойової піхоти, здатної проводити ефективні наступальні операції.

Нагадаємо, велика частина військових рф, які здались у полон, просять українську сторону не включати їх у списки на обмін. Полонені не хочуть повертатись у росію до завершення контрактів або й до кінця війни. Такі полонені, зокрема бійці “Шторм Z”, залишаються в українських колоніях. Також у них з’являється можливість приєднатись до підрозділів росіян, які воюють на боці України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.