Російська Федерація ні на секунду не зупиняє операції впливу на осіб, що приймають державні рішення, – Головнокомандувач ЗСУ.

У промові на IV Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там де ми – там Україна» 22 серпня Головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Валерій Залужний розповів про умови, в яких Збройні Сили України відбивають російську агресію, і про їх потреби, які необхідно врахувати задля зміцнення національної стійкості.

Зокрема, він закликав аудиторію зрозуміти умови, в яких ЗСЦУ виконують свої завдання: “Це умови, коли Російська Федерація ні на секунду не зупиняє проведення інформаційно-психологічної операції, а також операції впливу, в тому числі на ключових осіб, які приймають державні рішення. Це дуже, і дуже важливо“.

Валерій Залужний особливо наголосив на необхідності бути готовими до наступальних дій щодо звільнення окупованих територій України.

Він також наголосив, що суспільство має не забувати, що йде війна і пам’ятати справжніх героїв, які поклали своє життя за Україну. У промові також зроблено наголос, що, окрім поточної ситуації, “…ми ще маємо реальну загрозу повномасштабного вторгнення країни агресора. Держава має зробити все, щоб ЗСУ могли виконати поставлене завдання. Суспільство має вірити в перемогу і вірити в ЗСУ. Ми маємо готувати суспільство до оборони“.

(фото Головнокомандувач Збройних Сил України / CinC AF of Ukraine)