Poussée russe vers une nouvelle ville-clé dans l'est de l'Ukraine

Російська армія продовжує підходити до Часів Яр: останні новини української армії

Влади, призначені Москвою, оголосили, що російська армія поступово продовжує підходити до Часів Яр, розташованого на заході від Бахмуту та який є останнім важливим населеним пунктом перед великим містом Краматорськ.
За останній тиждень, “ситуація погрілася”, зізнався голова військової адміністрації Часів Яр Сергій Чаус, зазначаючи, що місто перебуває під “постійним вогнем” російських військових.
“Місто стало ще небезпечнішим. Якщо раніше були моменти спокою, то зараз їх немає”, – заявив він агентству Французької преси.
Телеграм-канал DeepState, пов’язаний з українською армією, повідомив, що росіяни “проникли в будинки” на східній околиці цього зруйнованого населеного пункту, де зараз проживає лише 770 осіб, за словами пана Чауса, порівняно з близько 13 000 до початку війни.
Телеграм-аккаунти, пов’язані з російською армією, поширили відео, не датовані, які, як стверджувалося, показують удари по будинках на сході Часів Яр.
Це місто, розташоване на пагорбі, розташоване менш ніж за 30 кілометрів на південний схід від Краматорська, основного міста регіону, який перебуває під контролем України, і важливого залізничного вузла та логістичного центру для української армії.
Продовжуючи цю повільну прогресію, російська армія повідомила, що в п’ятницю захопила село Водяне на заході від міста Авдіївка, яке було захоплено в лютому.