Рівно рік тому росія завдала ракетного удару по Краматорську

8 квітня 2022 року російською ракетою 9М79 “Точка-У”, оснащеною касетними боєприпасами, було нанесено терористичний ракетний удар по залізничній станції міста Краматорськ, на якій перебували сотні цивільних осіб. У результаті удару 61 людина загинула, у тому числі 7 дітей, а 121 особу було поранено. Всю глибину беспринципності і злочинності російського теракту наочно продемонстрував факт виявлення на корпусі російської ракети напису «За детей».

Російські ЗМІ одразу почали продукувати взаємовиключні твердження, що удар нанесли Збройні Сили України, відкрито або під «чужим прапором», і що російькі збройні сили поцілили ракетою по місцю дислокації українських військових. В найближчі ж хвилини та години, по ходу накопичення неспростовних доказів терористичної атаки з боку росії, повідомлення почали активно редагуватися та видалятися з мережі.

Удар по Краматорську наочно ствердив образ держави-терориста, сформований викритими воєнними злочинами в Бучі та Ірпені, що стали відомими всьому світу практично в ті ж самі дні.