РФ б’є по півдню України дронами, бо не впевнена в точності власних ракет – британська розвідка 

Росія навмисно використовує дрони-камікадзе для ударів по портах України в Дунаї, оскільки невпевнена в точності своїх крилатих ракет.

Про це повідомляє британське розвідуване відомство  на своїй сторінці у Twitter.

Там зауважили, що за останні два тижні рф завдала кількох ударів по українських портах на річці Дунай з використанням іранських безпілотників. 

Британські спецслужби допускають, що таким чином Кремль намагається міжнародне судноплавство припинити торгівлю через порти. Вони зауважили, що дрони влучили за 200 метрів від румунського кордону, тут варто згадати, що Румунія є членом НАТО.

Розвідники пояснюють, що росія надає перевагу “Шахедам”,  вважаючи, що вони несуть менше ризиків ескалації, ніж крилаті ракети.  Разом з тим, Москва вважає їх достатньо точними для ударів поруч із територією НАТО, на відміну від її крилатих ракет.

До слова, низка румунських ЗМІ повідомила, що під час атаки російських дронів на Україну, один із російських “Шахедів” впав на території Румунію. Проте жодних уламків чи слідів вибуху дрона знайти не вдалося.

Раніше українські прикордонники показали, як збивають російські дрони-камікадзе під час нічною таки на Україну.

Нагадаємо, що росія вийшла із “зернової угоди” після чого почала активно обстрілювати Одесу та південь у  країни, знищуючи передусім портову інфраструктуру. Ймовірно, таким чином Кремль хоче змусити Захід до продовження “зернової угоди”, але вже на своїх умовах –  Москва прагне послаблення санкцій та підключення до SWIFT.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.