Рекорд за місяць: у березні ЗСУ знищили майже тисячу одиниць російської артилерії

Рекорд за місяць: у березні ЗСУ знищили майже тисячу одиниць російської артилерії

Ці цифри свідчать про те, що Українська Армія продовжує успішно відбивати агресію Росії та наносити значні втрати її військовим формуванням. Зокрема, за минулий місяць українські військові знищили 976 артилерійських систем противника, які включають в себе танки, гаубиці, міномети та іншу бронетехніку.
Цей показник є рекордним за останні роки і свідчить про ефективність українських сил у веденні бойових дій. Українські військові використовують сучасні засоби та тактики, щоб мінімізувати втрати і нанести максимально можливі удари по ворожій техніці.
Завдяки цьому, Російська армія вже зазнала значних втрат у бойовій техніці та людях, що призвело до збільшення дисбалансу між силами сторін. Також, регулярні атаки з боку українських сил змушують російських окупантів витрачати значні ресурси на оборону та відновлення своїх втрат.
Незважаючи на це, Українська армія продовжує бути наступальною та ефективно виконувати свої завдання – захищати територію України та її мирних мешканців від агресії Росії.
Зараз, коли ситуація на сході України залишається напруженою, важливо підтримати наші військові сили та продовжувати забезпечувати їх сучасною технікою та озброєнням. Тільки так ми зможемо зупинити агресора та повернути мир на нашу землю.