Учасники засідання “Рамштайн-17” створили коаліцію ППО

Представники країн, що взяли участь у засіданні Контактної групи з питань оборони України “Рамштайн-17”, створили нову коаліцію. Вона спрямована на посилення протиповітряної оборони України. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє сайт Міноборони США.

“Я з нетерпінням чекаю спільної роботи над визначенням лідерів і учасників кожної з наших “коаліцій можливостей”. Ми вже організували коаліції, спрямовані на розбудову Військово-повітряних сил України та її інформаційно-технологічних можливостей”, – зазначив глава Пентагону.

Остін зауважив, що учасники Контактної групи “Рамштайн-17” обговорять прогрес у створенні нової коаліції, яка стосується засобів ППО наземного базування.

“Я високо ціную лідерство Німеччини та Франції в цій важливій ініціативі. Минулого тижня вони провели своє перше віртуальне засідання коаліції, і ми мобілізуємо ресурси усієї Контактної групи, щоб підтримати ці зусилля”, – додав він.

Нагадаємо, вчора міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус оголосив про новий пакет військової допомоги Україні. Оборону неба підсилять 4 додаткові системи ППО IRIS-T.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.