Заколот “вагнерівців” суттєво не вплинув на ситуацію на фронті – генерал Назаров

Головний консультант Валерія Залужного генерал-майор Віктор Назаров заявив, що так званий “заколот Прігожина” в рф не мав впливу на бойові дії в Україні.

Про це він розповів у коментарі американському радіо NPR.

“Вагнерівці” були вирішальним фактором у битві за Бахмут. Але після того, як російські війська окупували значну частину міста, бойовики, потребуючи перегрупування, вийшли з нього.

“На сьогоднішній день, мабуть, певні підрозділи “вагнерівців” певною мірою залишаються в тилових районах Донбасу. Але вони вже не відіграють тієї ролі, яку вони мали під час спроб захоплення Бахмуту. Зараз вони замінені там підрозділами російських регулярних військ” – наголосив радник Залужного.

Тому на перебіг наступальних операцій Збройних Сил України на сході їхній “заколот” на території рф жодним чином не відобразився. Сьогодні на сході зусилля російських військ зосереджені на обороні Бахмуту. Але ініціатива належить Збройним Силам України.

Нагадаємо, раніше генерал-майор Віктор Назаров заявив про те, що союзники готували Україну до партизанської війни, не вірячи в її шанси відбити агресію рф.