Путіна знову спіймали на брехні: цього разу про підтримку «Вагнера» Кремлем (Відео)

Кремлівського диктатора Владіміра Путіна викрили на черговій брехні. Тепер щодо фінансування бойовиків Пригожина. Відповідне відео розмістили опозиційні російські медіа.

Нагадаємо, вчора на зустрічі у Кремлі Путін заявив, що група «Вагнер» повністю фінансувалася з державного бюджету російської федерації: «На утримання цієї ПВК з бюджету росії було витрачено 86 мільярдів рублів. З них – 70 мільярдів пішло на грошові виплати бійцям, а ще 16 мільярдів – на додаткові витрати» – сказав Путін.

Між тим, 8 лютого 2022 року на зустрічі з французьким президентом Макроном, Путін говорив зовсім протилежне: «Російська держава на має жодного стосунку до групи «Вагнер»! Кажу про це відповідально, без всяких «задніх» думок!» – наголосив кремлівський диктатор.

Нагадаємо, це не вперше, коли Путіна ловлять на відвертій брехні. У 2014-му році він так само заявляв, що російська держава не має стосунку до так званих «зелених чоловічків» – російських солдат, які брали участь в анексії Криму. Згодом, він визнав, що це були саме російські військові. Так само він брехав і про участь російської армії у вторгненні на Донбас, та ще у багатьох інших випадках.

Відтак, у провідних західних медіа вже виник жарт про те, що Путіна постійно викривають на брехні: «Як дізнатися, що Путін бреше? Це просто: він відкриває рота».