Путін отримає “приємні” сюрпризи на полі бою в нинішньому році – Нуланд

Сьогодні у Києві заступниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд заявила, що російський диктатор Путін у нинішньому році отримає кілька “приємних” сюрпризів на полі бою.

Про це вона сказала на брифінгу в центрі української столиці, пише Укрінформ.

“Сьогодні ввечері я залишаю Київ більш натхненною єдністю та рішучістю щодо 2024 року та його абсолютною стратегічною важливістю для України. Я також виходжу з більшої впевненості в тому, що, хоча Україна зміцнює свою оборону, Путін отримає кілька “приємних” сюрпризів на полі бою. Україна досягне дуже серйозних успіхів у нинішньому році”, – розповіла американська чиновниця.

Заступниця держсекретаря оголосила, що США продовжують надавати Україні нові системи озброєння, які вже прямують на фронт.

Також Нуланд вважає, що американський Конгрес проголосує за додаткову допомогу Україні з огляду на її роль для “виживання й процвітання” країни.

Цього тижня Україна має отримати від США нову зброю — GLSDB. Це керовані бомби, які можна запускати з самохідних реактивних систем залпового вогню. Таких, як HIMARS або M270. Обидві системи вдало використовуються Збройними Силами України. Але нові боєприпаси дозволять підвищити ефективність та дальність роботи української артилерії.

Як відзначають американці, ця бомба дозволить Силам оборони завдавати “більш глибокі” удари по російських позиціях та доповнити арсенал боєприпасів, що вже є на озброєнні. Таких, наприклад, як ракети ATACMS, які Україна отримала минулого року та вже продемонструвала їх ефективне застосування.

Більше про можливості GLSDB читайте у нашому розширеному матеріалі “Розумна” зброя: як американські бомби GLSDB допоможуть Україні бити ворога.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.