Затримали командира роти, який фіктивно зарахував половину ФК “Прикарпаття” до ЗСУ

Командир роти охорони Івано-Франківського обласного ТЦК отримав підозру за схему зарахування на військову службу футболістів клубу “Прикарпаття”, а також осіб з оточення представників місцевої влади. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

“За даними слідства, він зарахував до лав роти охорони ТЦК сімох осіб, гравців і тренерів ФК “Прикарпаття”. Але, як виявилося, вони не виконували жодних задач і обов’язків”, – йдеться у повідомленні.

Попри це бійці отримали від держави грошового та матеріального забезпечення на суму 1,5 мільйона гривень. Окрім цього, згідно з повідомленням ДБР, “на папері” їх служба тривала більше, аніж триває повномасштабне вторгнення РФ в Україну – 1100 днів.

Підозру командиру роти охорони повідомили за перевищення службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 ККУ). Покарання передбачає до 12 років увʼязнення.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв про схему, де фігурували спортсмени ФК “Прикарпаття”. Нагадаємо, тоді мова йшла про 14 футболістів і тренерів, а також привілейованих осіб з оточення міської влади.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.