Прориватимуть лінію фронту: колона БМП Bradley прямує на передову (Відео)

З’явилося відео, як бійці ЗСУ на американських БМП Bradley їдуть по трасі у Дніпропетровській області в напрямку лінії фронту:

Нагадаємо, Україна вже отримала від США мінімум 100 одиниць БМП Bradley. Втім, точна цифра не розголошується, тому вона може бути більшою.

БМП Bradley виробляються американською компанією BAE Systems. Перебувають на озброєнні армії США з 1981 року. Машина названа на честь американського генерала Омара Бредлі.

БМП призначена для транспортування піхотних підрозділів на полі бою та їхньої вогневої підтримки після доставки на місце зіткнення. Екіпаж машини складається з трьох військовослужбовців, машина також має сім місць для десанту.

Потужність двигуна: 600 к.с., швидкість: 60 км/год, дальність пересування без дозаправки — 400 км, споряджена вага – 32 т.

Озброєння Bradley складається з одноствольної автоматичної гармати калібру 25 мм M242 Bushmaster, дальність вогню якої 2 кілометри. Також можливе встановлення на неї протитанкового комплексу TOW або Javelin. Також на БМП M2 Bradley можна додатково встановити 7,62-мм кулемет.

Існують різні модифікації Bradley, виготовлені в залежності бойових задач, зокрема: бойова-розвідувальна машина з посиленим бронезахистом, медично-евакуаційний транспортер, командна машина, самохідний міномет та інші. Як бачимо, в колоні ЗСУ, яка пересувається на фронт є і звичайні штурмові БМП і медичний транспортер.