Представник Європейського інституту миру відвідав район ООС

Заступник міністра оборони Олександр Поліщук супроводив радника при Європейському інституту миру Роберта Серрі до району проведення операції Об’єднаних сил. Про це 21 серпня повідомила сторінка Операції об’єднаних сил у соціальній мережі Facebook.

Поліщук показав радникові контрольних пунтів вїзду-виїзду Майорськ і Золоте, де він ознайомився з роботою КПВВ. Прикордонники поскаржилися на російські збройні формування, які роблять неможливою нормальне функціонування контрольних пунктів. Начальник Луганського прикордонного загону Юрій Петрів сказав, що його підлеглі готові пропускати громадян в обидва боки.

Керівник української сторони СЦКК полковник Олександр Аполлонов повідомив візитерам про поточну безпекову ситуацію і висловив готовність до розширення повноважень СММ ОБСЄ.

Можна припустити, що такий “миротворчий” візит є вкрай необхідний для Міністерства оборони в умовах, коли налагоджені корупційні схеми дають збій через звільнення ключових поплічників чинного міністра Андрія Тарана. Однак, як і завжди останнім часом, такі показовий візит з метою продемонструвати виконання режиму припинення вогню виглядають дещо абсурдно. “Перемир’я” не працювало жодного дня, і за день до візиту радника при Європейському інституті миру від пострілу снайпера загинув черговий український військовослужбовець – це була четверта втрата ЗСУ за поточний місяць.

Особовий склад ЗСУ, очевидно, краще відчуває потреби української безпекової політики. Відчуття захищеності нині викликають не офіцйні акції Міністерства оборони, а бадьорий і впевнений настрій наших військових, з якими кияни зараз щодня спілкуються під час репетицій парадів до прийдешнього Дня відновлення незалежності України.

Нагадаємо, про спроби Андрія Тарана продемонструвати боротьбу з корупцією можна прочитати за посиланням:

Міністр оборони притягнув до відповідальності посадовців ЗСУ за корупцію

(фото Операція об’єднаних сил)