«Потужно готуємося до загроз та викликів», – Данілов

Секретар РНБО України Олексій Данілов заявив про готовність країни дати відсіч ворогу у разі повторення 24 лютого. Про це він сказав у ефірі телемарафону «Єдині новини» на телеканалі «1+1».

Олексій Данілов у своєму коментарі наголосив, що президент України Володимир Зеленський щодня проводить переговори з колегами щодо надання військової допомоги. «Так, це виклик, але повірте, ми це витримаємо, тому що 24 лютого 2022 року було набагато складніше. Тоді фактично ми були сам на сам із країною-агресором. На запитання про постачання ракет Північною Кореєю секретар РНБО відповів, що це говорить про неспроможність виготовляти достатню кількість високоточних ракет для обстрілу нашої країни, адже ті засоби, які є зараз, або радянського зразка, або виготовлені 2022 року: «Якщо на нашій території з’являться корейські або іранські ракети, ми повідомимо про це не тільки наше суспільство, але й увесь світ». Також він заявив, що рф мобілізувала 300 000 солдат, з яких 150 000 вже на фронті, а ще 150 000 готуються зараз на полігонах росії та білорусі.

Інститут вивчення війни ISW також повідомив про те, що росія не збирається закінчувати війну. Секретар НАТО Столтенберг зазначив 30 січня, що росія може мобілізувати до 200 000 солдат та продовжує запасатися боєприпасами з Кореї та Ірану.