Потенціал російської авіації знижується через велике навантаження – британська розвідка

Велике навантаження на російську військову авіацію швидко знижує її потенціал. Про це повідомила сьогодні британська розвідка на своїй сторінці у мережі Х.

Окупанти не розраховували, що війна з Україною триватиме так довго. З лютого минулого року вони втратили велику кількість літаків. Навантаження на ті борти, що залишились дуже велике. Зношеність літаків, знижує життєздатність тактичної авіації військово-космічних сил загалом.

Усі літаки мають термін служби в годинах польоту. Ймовірно, що через велике навантаження, росія буде змушена скорочувати термін придатності багатьох своїх літаків.

Оновлювати їх для окупантів проблемно через брак запчастин і міжнародні санкції.

Нагадаємо, українські військові уразили об’єкти, де окупаційні війська зберігали спеціальні розвідувальні літаки, а також авіаційний VIP-транспорт для російських лідерів.

Йдеться про диверсію на військовому аеродромі “Чкаловський” у Підмосковʼї. Тоді невідомі диверсанти знищили щонайменше два російських літаки. Британські аналітики заявляють, що за останні 4 дні війська України провели інтенсивні атаки по тилах росії: логістичні об’єкти, авіабази й командні пункти у Криму, Краснодарському краї та Підмосков’ї.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.