Сили оборони України уразили “особливі” цілі РФ – британська розвідка

Ймовірно, українські сили уразили об’єкти, де окупаційні війська зберігали спеціальні розвідувальні літаки, а також авіаційний VIP-транспорт для російських лідерів.

Йдеться про диверсію на військовому аеродромі “Чкаловський” у Підмосковʼї. Тоді невідомі диверсанти знищили щонайменше два російських літаки. Британські аналітики заявляють, що за останні 4 дні війська України провели інтенсивні атаки по тилах росії: логістичні об’єкти, авіабази й командні пункти у Криму, Краснодарському краї та Підмосков’ї.

“Цілком ймовірно, що Чорноморський флот рф знову став об’єктом потужного обстрілу. Однак вибухи на авіабазі поблизу Москви, ймовірно, будуть найбільшою стратегічною проблемою для російських лідерів”, – зазначають фахівці у своєму повідомленні.

Новина про можливе пошкодження літака спеціального призначення COOT (Іл-20) у Підмосков’ї є дуже актуальною. Річ у тому, що це дорогий літак з великими можливостями у розвідці, зазначає Міноборони Британії.

Британці також вважають, що останні масовані удари російськими ракетами по Україні пов’язані з успіхом операцій в Росії та окупованому Криму. 

“Така незвичайна інтенсивність, частково є реакцією на інциденти в Росії та Криму. Оскільки ситуація на фронті відносно статична, кожна сторона шукає переваги. Завдає ударів у стратегічну глибину свого супротивника”, – вважають аналітики британської розвідки.

Нагадаємо, днями невідомі диверсанти заклали вибухівку на аеродромі Чкаловський у Московській області, чим пошкодили два літаки та один вертоліт. Диверсія сталася 18 вересня і викликала “неабияку істерику у вищих військових коридорах”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.