Посол Ізраїлю в РФ заявив про зв’язки Москви з терористами ХАМАС

Росія підтримує тісні стосунки з палестинською терористичною організацією ХАМАС. Вони зав’язалися ще до нападу на Ізраїль. Про це посол Ізраїлю в рф Олександр Бен-Цві розповів в інтерв’ю RTVI.

“У палестинських терористів гарні контакти з Москвою. Лідери ХАМАС підтримують зв’язок з росією в день нападу і після нього”, – відзначив посол.

Також Бен-Цві розкритикував побутовий антисемітизм в рф.

Раніше прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху називав неприпустимим контакти будь-яких держав з ХАМАС. За спілкування з терористами він погрожував санкціями.

“Вони мають бути вилучені з міжнародного співтовариства. Жоден лідер не повинен зустрічатися з ними. Жодна країна не повинна приховувати їх. А до тих, хто це робить, мають бути застосовані санкції” – заявляв прем’єр Ізраїлю.

Нагадаємо, британський полковник Річард Кемп у колонці “Руки, які штовхали атаку ХАМАС, знаходяться в Москві” написав, що напад палестинців на Ізраїль має на меті відвернути увагу США, а також ресурси від війни в Україні та запобігти нормалізації ізраїльсько-саудівських відносин.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.