ДБР затримали працівників Вінницького ТЦК, які допомагали “ухилянтам” виїхати з України (Фото, Відео)

Працівники ДБР у Вінниці викрили організовану злочинну групу, яка допомагала ухилянтам уникнути мобілізації та виїхати з України. Працівник міського ТЦК озвучив суми хабарів за надані послуги на приховану камеру.

Групу підозрюваних офіцер відділення призову Вінницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Разом з ним працювали члени військово-лікарської комісії – травматолог та хірург, повідомляють в ДБР.

В середньому за 4 000 доларів США охочим уникнути служби вигадували діагнози та готували відповідні документи. Виготовлені документи навіть давали можливість “непридатним клієнтам” виїжджати за кордон.

Під час обшуків у Вінницькому МТЦК та СП та за місцем проживання фігурантів справи правоохоронці знайшли понад 300 тисяч гривень готівки. Крім того, виявили записи із “чорною бухгалтерією”, списки військовозобов’язаних, підроблені медичні довідки.

Трьох учасників групи затримано.

Вони підозрюються в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон, вчиненого організованою групою з корисливих мотивів.

Якщо їхню провину буде доведено, учасникам схеми загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, військком Ігор Скоропуд, якого підозрюють у незаконному збагаченні, залишив посаду начальника Чернівецького ОТЦК та СП.

“Військовий курʼєр” зібрав найгучніші скандали із воєнкомами й проаналізував, як живуть фігуранти цих скандалів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.