Порушення режиму тиші та втрати за 26-27 червня.

За звітом №148/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 28 червня 2021 року, за попередні дві доби в Донецькій області зафіксовано 73 порушення тиші, у тому числі 26 вибухів. У Луганській області зафіксовано 81 порушення режиму припинення вогню, 9 з них – вибухи.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 26 червня в районі проведення ООС було зафіксовано 15 порушень режиму припинення вогню. Один український військовий отримав осколкове поранення, не сумісне з життям.

Протягом 27 червня було зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню. Один військовослужбовець отримав осколкове поранення, стан його здоров’я – задовільний. Таким чином, за дві доби зареєстровано 19 порушень, загинув один український військовий і одного було поранено.

Представництво терористів так званої “ДНР” заявило про 7 порушень режиму з боку ЗСУ 26 червня (загалом використано 78 боєприпасів) і про 1 порушення 27 червня. Вони також віднесли на рахунок українських військ загибель однієї місцевої мешканки. Так звана “народна міліція” терористичного угрупування “ЛНР” порушень з боку ЗСУ за добу 27 червня не зафіксувала, за 26 червня дані не публікувалися. У підсумку, маріонеткові російські “республіки” повідомляють про 8 порушень тиші, записуючи їх на рахунок ЗСУ.