Nebraska Governor Pete Ricketts, center, speaks in support of Nebraska Republican gubernatorial candidate Jim Pillen, right, alongside former Nebraska Governor Kay Orr, left, in the capitol rotunda at the Nebraska Capitol Building on Tuesday, Jan. 18, 2022, in Lincoln, Neb. (By Rebecca S. Gratz)

Поразка України призведе до початку Третьої світової війни – сенатор Рікеттс

Американський сенатор-республіканець Піт Рікеттс заявив, що поразка України у війні з росією може призвести до Третьої світової війни.

“Якщо Путін досягне успіху в Україні, а потім вирішить вторгнутися в країни Балтії, це буде Третя світова війна і ваш син буде воювати в Європі”, – звернувся Рікеттс до американців під час конференції аналітичного центру Atlantic Council, присвяченої Тижню Центральної Європи. Його виступ опублікував “Голос Америки”.

США та союзники повинні допомогти Україні зупинити рф. В іншому випадку США будуть змушені заплатити ще більшу ціну.

“Ми повинні донести до американців, що допомога українцям – це в наших інтересах. Ми допомагаємо Україні для того, щоб бути впевненими, що наші хлопці та дівчата не воюватимуть знову у війні в Європі. Ми намагаємося цього уникнути”, – сказав Рікеттс.

Він порівняв Путіна і Гітлера, вказавши на те, що кремлівський лідер приміряє на себе лаври московського царя Петра I, ностальгує за Російською імперією та висловлює схожі на гітлерівські тези про “німців за межами Німеччини”, розповідаючи про необхідність захисту “росіян за межами Росії”.

Сенатор Ріккетс наголосив, що мільйонів жертв Другої світової війни можна було б врятувати, якби світ від початку серйозно сприйняв слова Гітлера, тому країни-союзниці зараз повинні усвідомити реальність загроз від Путіна.

Нагадаємо, раніше сенатор-республіканець Джеррі Моран під час виступу у Сенаті США закликав до ефективнішої підтримки України та Ізраїлю. Підтримка має принести результат, а не породжувати безвихідь.

“Конгрес несе конституційний обов’язок щодо контролю за витратами. Будь-яка підтримка Україні та Ізраїлю має надаватися з метою допомогти їм перемогти у цих війнах, а не просто захищатися чи продовжувати тупикову ситуацію. Слід діяти так, щоб покласти край цим конфліктам”, – сказав Моран.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.