Американський сенатор закликав надати таку підтримку Україні, яка б дозволила здобути перемогу

Сенатор-республіканець Джеррі Моран під час виступу у Сенаті США закликав до ефективнішої підтримки України та Ізраїлю. Підтримка має принести результат, а не породжувати безвихідь.

“Конгрес несе конституційний обов’язок щодо контролю за витратами. Будь-яка підтримка Україні та Ізраїлю має надаватися з метою допомогти їм перемогти у цих війнах, а не просто захищатися чи продовжувати тупикову ситуацію. Слід діяти так, щоб покласти край цим конфліктам”, – сказав Моран.

Він також підняв питання того, що відмова від допомоги Україні може підбадьорити Китай, Іран, ХАМАС та росію.

“У нашій історії були випадки, коли ми давали світові привід вважати нас не вірними союзниками, а нашим ворогам і супротивникам — що ми не становимо загрози. Чи не повториться це знову”, – звернув увагу сенатор.

На слуханнях у Сенаті був міністра оборони США Ллойд Остін. Його запитали чи можуть США бути втягнутими у війну, якщо не надішлють Україні належної допомоги.

“Звісно. Якщо Путін досягне успіху, він не зупиниться на Україні. Рано чи пізно він кине виклик НАТО, і ми опинимося у війні”, – відповів Остін.

Нагадаємо, президент США Джо Байден не виділятиме гроші на допомогу Ізраїлю, якщо одночасно з тим не будуть виділені кошти в Україні. Наразі значна частина республіканців у Парламенті США підтримують пакет, який більше відповідає пропозиціям демократів та Білого дому. Він передбачає фінансування екстреного запиту Байдена на $106 млрд, які підуть на допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню та зміцнення південного кордону США.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.