Пілоти ЗСУ готуються до польотів на F-16 

В Сполучених Штатах Америки розпочалася підготовка українських пілотів до польотів на літаках F-16. Про це повідомило Міністерство оборони США.

“Міністерство оборони вже бере участь у навчанні готових українських пілотів керувати літаком F-16”, – йдеться у повідомленні.

У Пентагоні також повідомили, що нині вирішується питання щодо забезпечення України запасними частинами для цих винищувачів.

Раніше Держдепартамент США заявив, що країна готова схвалити передачу третьою стороною літаків F-16 їхнього виробництва Україні. Вивівши літаки з власних Військово-повітряних сил Нідерланди, Данія та Норвегія змогли б надати свої винищувачі Україні.

Як зазначають в оборонному відомстві США, без запасних частин винищувачі F-16, на яких літатимуть українці, можуть бути виведені з експлуатації лише за кілька місяців. Тому американці планують створити запас запчастин для літаків на 90 днів.

В Пентагоні заявили, що не допустять такої ситуації.

Нагадаємо, нещодавно в Румунії відкрили Європейський навчальний центр, де українські пілоти опановуватимуть майстерність польотів на винищувачах F-16.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.