У Ростовській області горить поліефірний завод (Відео)

У Ростовській області горить Шахтинський поліефірний завод. Про сильну пожежу повідомляють так звані російські ЗМІ, а місцеві жителі публікують відео з місця події.

Очевидці повідомляють, що почули гучний вибух, а потім над підприємством здійнявся стовп густого чорного диму.

МНС рф повідомляє, що на заводі горить “цех з виробництва наповнювачів для матраців та подушок”. При цьому подробиць з місця подій або відео джерело не публікує.

Так звані російські ЗМІ повідомляють, що причиною загоряння стало “електрозамикання”. Водночас у соцмережах опублікували відео потужного вибуху.


Варто зазначити, що Шахтинський поліефірний завод – це нове підприємство. Його відкрили на початку літа 2023 року, більше ніж через рік після початку широкомасштабного вторгнення.

Продукція заводу – це полімерні волокна (простими словами це синтепон – легкий, теплий, гіпоалергенний матеріал), які використовують не лише у виробництві предметів побуту. Підприємство виготовляє сировину, необхідну для сфери гігієни та медицини.

Ймовірніше, поліефірні волокна, виготовлені біля Шахтинська потрібні також в оборонній промисловості рф. Зокрема для виробництва зимової військової форми та спальних мішків.

Нагадаємо, днями на Новокузнецькому заводі алюмінієвих сплавів сталася сильна пожежа.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.