На Новокузнецькому заводі алюмінієвих сплавів сталася сильна пожежа (Відео)

На Новокузнецькому заводі алюмінієвих сплавів вчора сталася сильна пожежа. Інформацію про подію на підсанкційному підприємстві російського алюмінієвого гіганта “РУСАЛ” повідомили в соцмережах.

Це стратегічно важливе для російської армії підприємство. Можливо тому інформацію про пожежу приховують. Її важко знайти навіть у місцевих медіа. Пожежу на заводі зняв місцевий житель і виклав у соціальні мережі.


Новокузнецький алюмінієвий завод знаходиться в Кемеровській області росії. Входить до групи виробничих потужностей компанії “Російський алюміній”.

Цей завод є дуже важливим для рф. На ньому виготовляють різні алюмінієві сплави, зокрема комбіновані. Продукцію підприємства використовують в електротехніці, авіаційній галузі та машинобудуванні.

Пожежа на заводі алюмінієвих сплавів – це не поодинокий подібний випадок. Цьогоріч “Військовий кур’єр” вже повідомляв про пожежу на іншому заводі в росії. У Красноярську спалахнула пожежа на одному з найбільших у світі заводів з виробництва алюмінію. Знову йдеться про виробничі потужності компанії “РУСАЛ”, на яку накладено міжнародні санкції.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.