Наступ з Білорусі: Україна провела навчання

На півночі Рівненщини проведено тактико-спеціальне навчання Сил оборони України. Про це повідомило Командування Об’єднаних Сил ЗСУ у Twitter.

За тренуванням військових спостерігав командувач Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він повідомив, що у навчаннях були задіяні Збройні сили України, Нацгвардія, Служба безпеки України та Національна поліція.

Генерал-лейтенант зазначив: «Координація взаємодії даних сил є дуже важливою. У будь-який час, у випадку зростання рівня воєнної загрози, вони мають бути готові на відмінно відпрацювати дії за призначенням».

Зараз ситуація на півночі України контрольована, ознак підготовки до повторного наступу з боку Білорусі немає. За словами командувача, загроза нікуди не поділась, та наразі залишається низькою. Однак цей час можна ефективно використовувати для якісної та інтенсивної підготовки всіх сил і засобів.

– Навченість особового складу є дуже важливим елементом готовності нашої оборони. Таким чином ми підвищуємо наші обороні спроможності, – прокоментував генерал-лейтенант Сергій Наєв.