Північний флот РФ організовує піар-конкурс

Командування російського Північного флоту турбується про власний імідж, заохочуючи місцевих журналістів і блогерів подавати свої роботи на конкурс “Північний Медіа-Ас 2021” до 30 червня цього року.

На споживачів російських медіа-ресурсів очікує хвиля оптимістичних і хвалебних матеріалів, “воєнно-патріотичних” опусів за номінаціями “кращі кадри”, “командний голос”, “сила слова”, “стиль життя”, “проєкт спеціального призначення”, “блискавка”, “на вістрі атаки”, “прорив”.

Нагадаємо, що прикладом іміджевої роботи прес-центру російського ВМФ може слугувати повідомлення від 12 серпня 2000 року про “невеликі технічні проблеми” на підводному човні “Курськ” Північного флоту РФ. На підводному човні за нез’ясованих до кінця обставин стався потужний вибух, що призвів до руйнування передніх відсіків човна. Члени екіпажу, що вижили після вибуху, кілька днів продовжували перебувати в одному з приміщень затонулого човна, але так і не були врятовані, зокрема через 4-денну затримку урядовго звернення по іноземну допомогу.