Після бунту “вагнерівців” росіяни бояться проводити військовий парад — британська розвідка

Після невдалого повстання ПВК “Вагнер” росіяни вирішили посилити заходи безпеки, тому Кремль скоротив програму морського параду у Петербурзі.

Про це заявило британське розвідувальне відомство на своїй сторінці у Twitter.

Нещодавно росіяни заявили, що атомні підводні човни Північного флоту Росії не братимуть участі в головному огляді флоту, присвяченому Дню ВМФ, який відбудеться у Санкт-Петербурзі 30 липня.

У відомстві додали, що нинішній формат Дня ВМФ було встановлено у 2017 році, тож це буде перший рік, коли до параду не залучатимуть атомні підводні човни.

Ймовірно, зміна планів пов’язана із забезпеченням можливості технічного обслуговування та збереження доступності для операцій та навчання.

Водночас розвідка допускає, що росіяни відмовились від параду з атомними підводними човнами з міркувань безпеки після спроби заколоту найманців Пригожина.

Нагадаємо, що після того, як минулого місяця “вагнерівці” захопили штаб Південного військового округу в Ростові, росіяни вирішили посилити охорону будівлі.

Як відомо, у червні бійці ПВК “Вагнер” заявили про захоплення міста Ростов-на-Дону. Вулицями ходили озброєні люди та їздили колони танків, БТР, вантажівок та пікапів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.