Після бунту “вагнерівців” росіяни готують до оборони штаб у Ростові (Фото)

Після того, як минулого місяця найманці Пригожина захопили штаб Південного військового округу в Ростові, росіяни вирішили посилити оборону будівлі.

Про це повідомляють місцеві мешканці та низка російських ЗМІ. 

На фото з соцмереж можна помітити, що військові укріплюють периметр навколо будівлі кубами з піском. У деяких місцях ці споруди встановлюються у два ряди.

Навколо штабу з’явилась посилена охорона близько 30 військових, за парканом штабу чергує бронетехніка у складі бронетранспортерів та бронемашин “Тигр”. За словами місцевих, на даху штабу також чергує снайпер.

Як відомо, Штаб Південного військового округу використовується російською армією для безпосереднього управління вищим командуванням окупаційними військами, що ведуть бойові дії проти України.

Ймовірно, після невдалого бунту “вагнерівців” російські силовики вирішили підготуватись до  нових можливих заворушень. Зокрема, місцеві ЗМІ кажуть, що у Ростові піском закладені вікна у відділках поліції.

Нагадаємо, що у червні бійці ПВК “Вагнер” заявили про захоплення міста Ростов-на-Дону. Вулицями ходили озброєні люди та їздили колони танків, БТР, вантажівок та пікапів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.