Ще один російський пілот відмовився брати участь в агресивній війні РФ

Свідомі військовослужбовці продовжують тікати з армії РФ. Днями росію залишив ще один військовий пілот, який не захотів підтримувати злочинну війну проти українського народу.

Під приводом відпустки льотчик авіаційної ескадрильї Росгвардії, на прізвище Гавриченко з родиною вирушив на відпочинок до Об’єднаних Арабських Єміратів.

Перше, що зробив льотчик з позивним «Гавр» –  вирушив до американського посольства, де повідомив про своє небажання воювати проти України та готовність співпрацювати з американськими спецслужбами.

У російському ФСБ почали розслідування щодо подробиць вчинку Гавриченка. Про новий випадок втечі пілота російської військової авіації стало відомо вчора. Він скористався родинною закордонною відпусткою в Дубаї, аби ніколи не повертатися на службу до країни-терориста.

Наразі російські “федерали” намагаються встановити всі обставини втечі льотчика: допитують його товаришів по службі, обшукують особисті речі й засоби зв’язку.

У ФСБ вважають, що до думки про необхідність втечі Гавриченко схилив його друг та колишній однокурсник Антон Васильєв (раніше носив прізвище Лях). Він був льотчиком 610-го центру бойового застосування та перенавчання льотного складу. При нагоді – виїхав із росії на початку повномасштабного вторгнення. Нині він живе в США. Про це повідомляє Telegram-канал  “Досьє Шпигуна”.

Васильєв і Гавриченко – це не всі російські пілоти, які підмовилися брати участь у злочинній війні.

Раніше, “Військовий кур’єр” писав про російського пілота, який перегнав в Україну вертоліт Мі-8.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.