Чиновники РФ стурбовані послабленням контролю на периферії Росії – ISW

Після подій, що відбулися в аеропорті Махачкали, російські чиновники стурбовані послабленням контролю на периферії рф та заяви Рамзана Кадирова. Такий висновок зробили аналітики Інституту вивчення війни.

Кадиров відреагував на антисемітські протести в Дагестані, підтримавши звинувачення президента росії. Він повторив наратив про те, що Захід організував таку ситуацію з метою дестабілізації рф.

Чиновник закликав чеченські сили безпеки затримувати підбурювачів будь-яких потенційних заворушень в Чечні. А якщо це буде необхідно – “стріляти в лоб”.

Американські фахівці вважають, що така реакція Кадирова свідчить про те, що російські чиновники стурбовані послабленням авторитарного контролю в регіонах на периферії російської федерації.

Передусім – це збереження непохитної підтримки диктатора Путіна. У випадку Кадирова – це, також, демонстрація сили свого авторитарного правління в Чечні.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що світова ізоляція Росії переходить на новий рівень. Країна-агресор опинилася між диктатурою та тероризмом.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.